15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yağmur: ‘Bismil için Hayallerimiz ve Sözümüz var’

Bismil - 19 Mart 2021 15:31 A A

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, ‘Halka hizmet hakka hizmettir’ düsturunu şiar edinerek Bismil halkına ayırım gözetmeksizin hizmet edeceklerinin altını çizerek, “Bismil için sözümüz var. Bismil için hayallerimiz var” dedi.

Çiçeği burnunda AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Esnaf, halk ziyaretleri başta olmak üzere parti de vatandaşları dinleyerek, sorunlarına çözüm bulan Yağmur, ilçede bir ilk olacak ‘Halk Günü’ etkinliğini düzenleyecek.

Bismil ilçesinde vatandaş tarafından oldukça sevilen bir kişilik olan Yağmur, yarın düzenlenecek halk günü etkinliği öncesi kısa bir açıklama yaptı.

“BİSMİL İÇİN HAYALLERİMİZ VE SÖZÜMÜZ VAR”

Yürümeye talip oldukları yolun meşakkatli olduğunun farkında olduğunun altını çizen Yağmur, şöyle dedi:

“Lakin Mehmet Akif’in dediğini gibi ‘Cehennem olsa geleni göğsümüzde söndürürüz. Ölmek bilmeyiz yürürüz. Bize teslim edilen emanete gözümüz gibi bakacağız. ‘Halka hizmet hakka hizmettir’ düsturunu şiar edinerek Bismil halkına ayırım gözetmeksizin hizmet etmeye çalışacağız. Bismil için sözümüz var. Bismil için hayallerimiz var.  

“YILMADAN, DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ”

Bunları gerçekleştirmek için yılmadan durmadan çalışmaya hazırız. Yönetim Kurulu, kadın ve gençlik kolları ile dava arkadaşlarımla el ele vererek bu işin üstesinden kalkacağımıza inancım tamdır. Bu inançla Cumhurbaşkanımızın ülkemiz için belirlediği 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna ulaşmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz. El ele verip bölgede ve dünyada daha güçlü bir Türkiye yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Bu başta milletimize daha  sonra diğer Müslümanlara ve insanlığa karşı olan görevimizdir” ifadelerini kullandı.

Bu haber 817 kez okundu.
Bismil - 15:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.