32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yatırım pandemi dinlemedi!

Diyarbakır - 30 Aralık 2020 14:42 A A

Diyarbakır’a pandemi sürecinde önemli bir yatırım gerçekleşti. Dünyaca ünlü lezzete sahip Hapitat Garden Restorant zinciri, Yenişehir İlçesinde hizmete açıldı.

Koronavirüs belası nedeniyle ekonomi alanında yaşanan sıkıntılar her geçen gün artarak devam ederken, bu süreçte umut veren gelişmelerde yaşanıyor. Nüfusu bir buçuk milyonu aşan ve işsizlik sorununun had safhada olduğu Diyarbakır’a pandemi sürecinde önemli bir yatırım gerçekleşti. Dünyaca ünlü lezzete sahip marke ve tesisler şehirde açılmaya hızla devam ediyor. Yenişehir İlçesi Toplu Konut semtinde lezzet ve kalitesiyle bilinen Hapitat Garden Restorant hizmete açıldı. Onlarca kişinin istihdam edileceği mekânda, bir birinden lezzetli yemeklerin sunumu yapılacak.

Pandemi nedeniyle restorantların mekânda hizmet verememesi nedeniyle şuanda paket servis hizmeti veren Hapitat Garden Restorant, bir birinden lezzetli yemekleriyle Diyarbakırlılara hizmet vermeye sınırsız olarak devam edecek.

Tesisin Diyarbakır’a kazandırılmasını sağlayan işadamı Veysi Gönder, amaçlarının huzur ve güven ortamının tam anlamıyla sağlandığı Diyarbakır’ın artık lezzetli tatlarıyla da gündeme getirmek olduğunu söyledi. Gönder, son derece modern avrupa standartlarına uygun yapılan tesisin sınırsız olarak şehirde hizmet vereceğini söyledi.

Şef Büşra Ezgi Güleçoğlu’nun yönetiminde Hapitat Garden Restorant bir birinden güzel lezzetleriyle yoğun ilgi görüyor. Modern restoranda, bir birinden becerikli ve kendi alanlarında nam yapmış masterşefler görev yapıyor.

Bu haber 959 kez okundu.
Diyarbakır - 14:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.