23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yel Temizlik – Diyarbakır Temizlik Şirketleri

Diyarbakır - 14 Mayıs 2019 08:45 A A

Diyarbakır temizlik şirketleri arasında yer alan Yel Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Diyarbakır geneli talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Diyarbakır temizlik Yel Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Yel Temizlik çok kısa bir süre içerisinde Diyarbakır temizlik firmalarında yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça bizi çevrenize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Diyarbakır ev temizliği firmaları; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Diyarbakır temizlik firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Diyarbakır ev temizliği şirketlerinden biri olan Yel Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Ayrıntılı bilgi ve talep için arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu haber 2522 kez okundu.
Diyarbakır - 08:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.