29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yenişehir Belediyesinden ödüllü proje yarışması

Diyarbakır - 20 Aralık 2020 14:57 A A

Göreve geldiği günden bu yana ilçede vatandaşların fikir ve önerilerini önemseyen Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci bu kez vatandaşlardan yapılmasını istedikleri projeler için ödüllü yarışma düzenledi.

Hizmetlere vatandaşların fikirlerini alarak yön veren Yenişehir Belediyesi, vatandaşlardan ilçede yapılmasını istedikleri proje fikirlerini isteyerek projesiyle dereceye giren vatandaşları da ödüllendiriyor.

Yenişehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan ‘Yenişehir için bir projem var’ yarışması hakkında konuşan Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci ilçede yapılan ve yapılacak olan bütün çalışmalarda vatandaşların görüşlerini esas aldıklarını söyledi. Ortak akıl ve çalışmayla Yenişehir’i her alanda yaşanılabilir ve marka bir ilçe haline getirdiklerini belirten Kaymakam Beşikci, “İlçemizde her zaman önceliğimiz, vatandaşımızın ihtiyacı, talepleri ve görüşleridir. Vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha verimli hizmet verebilmek için katılımcı belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımızdan gelen projeleri de en verimli şekilde değerlendireceğiz ve bu projeleri kıymetli vatandaşlarımızla birlikte hayata geçireceğiz” dedi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL VERİLECEK

Öte yandan Yenişehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden başlatılan ‘Yenişehir için bir projem var’ yarışması 29 Ocak 2021’de saat 14.00’da sona erecek. İlk üçe giren projelere laptop, tablet ve bisiklet verilecek. Projesi ödül kazanan yarışmacıların projeleri de en kısa sürede ilçede hayata geçirilecek.

Bu haber 471 kez okundu.
Diyarbakır - 14:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.