29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yeşil Yıldız Derneği’nden Diyarbakır’a ‘Bağımlılık Köyü’ çalışması

Diyarbakır - 8 Mart 2021 10:04 A A

Derneğinin 2. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden Yeşil Yıldızla Mücadele Derneği Genel Başkan Seçilen Yahya Öger, Diyarbakır’da Bağımlıkla Mücadele köyünün kurulması için çalışmalarını hızlandırma gayretinde olacaklarını söyledi.

16 il ve 10 ilçede temsilciliği bulunan Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneği 2. Olağan Kurulunu gerçekleştirdi. 2017 yılında Diyarbakır’da kurulan Derneğin yapılan kongresinde eski Genel Başkan Yahya Öger, yeniden seçildi.

DİYARBAKIR VE TÜRKİYE’DE GÜNDEM BELİRLEYEN PROJELERE İMZA ATTI

Öger, yaptığı konuşmada, Bağımlılıklar ile mücadele zor bir alan  ama buna rağmen Yeşil Yıldız Derneği olarak hem Diyarbakır’da hem de Türkiye’de gündem belirleyen çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Üye ve gönüllülerimiz ile sahada bağımlılıkla mücadele alanında en çok çalışan bir STK olmanın gururunu yaşıyoruz. Bir başka gururda en fazla temsilcisi olan Diyarbakır Derneği olmamızdır.

“DİYARBAKIR’DA BAĞIMLILIK KÖYÜ’NÜN KURULMASI İÇİN ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ”

Bu dönem Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneğimizin temsilcilik sayısının artırılmasına ve Diyarbakır’da bir Bağımlıkla Mücadelede köyünün kurulması için çalışmalarımızı hızlandırma gayretinde olacağız. Bizim için her bir insanımız birer Yıldız ve bir yıldızı bile denizle buluşturmak büyük bir kazançtır” dedi.

Bu haber 392 kez okundu.
Diyarbakır - 10:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.