16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yeşil Yıldız’ın gönüllüleri, Aileleriyle bir araya getirildi

Diyarbakır - 17 Aralık 2018 12:37 A A

Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneği, İstanbul’da yaşayan hayırsever vatandaşların katkılarıyla düzenlediği organizasyon ile gönüllüler ve aileleri bir araya getirdi.

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığının katkısı ile 90 aile şehrin değişik yerlerinden otobüslerle alınarak Gazi Köşkünde kahvaltı verildi.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Kayapınar Gençlik Merkezi Kursiyerlerinin katkısı ile müzik dinletisi eşliğinde özellikle çocuklar gönlünce zaman geçirdiler.

Etkinliğe, Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Handan Özaydın Eker, Yeşil Yıldız Derneği Başkanı Yahya Öger, Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Mahmut Altunhan, İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Murat Özaydın ve Kayapınar Gençlik Merkezi Müdürü İnamullah İnan, Yeşil Yıldız Derneği yönetimi katıldı.

Bu arada, İstanbul’dan gelen gönüllü hayırsever vatandaşlar, her aileye Bir Süper markette alış veriş yapmaları için çek verdi.  Aileler program sonrası Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde Sinema etkinliğe götürüldü.

Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneği Başkanı Yahya Öger, katkılarından dolayı herkese teşekkür ederek, “İyi yürekli insanlar var olduğu müddetçe aşılamayacak hiçbir engel yoktur. İyi ki varsınız” dedi.

Bu haber 853 kez okundu.
Diyarbakır - 12:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.