33° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.74

Yontürk: ’Sur Belediyesini Kazanacağız’

Diyarbakır - 27 Şubat 2019 20:33 A A

Ak Parti Sur Belediye Başkan Adayı Şafak Yontürk, seçim ziyaretlerini çok yönlü sürdürüyor. Bugün Sur esnafını ziyaret eden Başkan Adayı Yontürk, Sur esnafından 31 Mart seçimleri için destek istedi. Esnafların çay davetini kırmayan Yontürk,  Sur Belediyesini kazanacaklarını söyledi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel seçimlere 31 gün kala AK Parti’den Sur Belediye Başkan adayı seçilen eski ilçe Başkanı ve AK Parti Sur İlçe Kurucu üyesi Şafak Yontürk, seçim çalışmaları çerçevesinde yaptığı kırsal mahalle ve mezra ziyaretlerinin yanı sıra esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

SUR ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

Başkan Adayı Yontürk, iki günden bu yana Sur içinde Diyanet-Sen Şubesi ve Dağkapı-Üniversite Minibüs Kooperatif Başkanlığı olmak üzere İnönü, Gazi ve Mardinkapı Caddesi ile Yanıkçarşı ve Vakıflar İşhanı’ndaki esnafları ziyaret etti.

SUR İLE İLGİLİ PROJELERİNİ ANLATTI

Ziyaret ettiği esnaflar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Yontürk, projelerini ve AK Parti Hükümetinin Sur ve Diyarbakır’a yönelik gerçekleştirdiği yatırımları anlattı. Esnafların çay davetlerini de mümkün olduğunda icabet eden Başkan Adayı Şafak Yontürk, Sur’un AK Parti Belediyeciliği ile tanışma vaktinin geldiğini söyledi.

‘’SUR BELEDİYESİNİ KAZANACAĞIZ’’

Sur Belediye Başkanlığını kazanmamak için hiçbir nedenin olmadığına işaret eden Yontürk, ziyaret ettikleri her mahalle ve mezrada bu iddiasını güçlendirdiğini belirtti. Vatandaş ve esnafların Sur’da artık hizmet istediklerine şahit olduğunu vurgulayan Yontürk, ‘’Sur’un 5 yıl daha kaybetme lüksü yok. AK Parti Hükümetimizin Sur’da yaptığı icraatlar ortada duruyor. Özellikle Sur’un turizm merkezi olması adına yapılan girişimlerin de gözardı edilmemesi gerekir. Hükümetimiz Diyarbakır ve Sur’a ayrı bir önem veriyor. Sadece seçim zamanlarında yatırımların olmadığı aşikârdır. Biz kazanırsak Hükümetimiz ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle Sur’u şahlandıracağız. Bu konuda söz veriyoruz. 1 Nisan sabahı AK Parti Bayrağını Sur Belediyesine asacağız’’ diye konuştu.

Bu haber 510 kez okundu.
Diyarbakır - 20:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.