19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

Yontürk: ‘Sur Hak ettiği hizmeti istiyor’

Diyarbakır - 10 Mart 2019 17:31 A A

AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yontürk, seçim ziyaretlerini aksatmadan ve aralıksız olarak sürdürüyor.

Bugün Sur İlçesi’ne bağlı Yukarı Kılıçtaş, Erimli, Havacılar, Gencan ve Süngüler Mahalle ve bağlı mezraları ziyaret eden Yontürk, gittiği yerlerde halkın büyük bir ilgisiyle karşılaşıyor.

Bazı mahallelerde AK Parti ve Türk bayrağı ile karşılanan ve bu karşılamadan dolayı oldukça duygulanan Yontürk, Efendi değil, hizmetkar olmaya geldiğini ifade ederek, Sur halkının hak ettiği hizmeti istediğini söyledi.

“SUR HAK ETTİĞİ HİZMETİ İSTİYOR”

Diyarbakır ve beraberinde Sur’un hak ettiği yerde olmak istediğini vurgulayan Yontürk, “O anlamda da bizim gezdiğimiz sokaklarda ve köylerde insanların buna ilişkin beklentileri çok yüksek. Artık iş slogan siyaseti yapmaktan öteye geçmiştir. Vatandaş sloganlarının içinin dolu olmasını istiyor. Bir karşılığının olmasını istiyor. Açtığı kredinin karşılığını görmek istiyor. Görmeyince de dolayısıyla da bunu yapabileceğine inandığı insanlara yönelecektir. Bu anlamda halktan gördüğüm teveccühte bunu gösteriyor. Biz bunu yapabilecek, donanıma, tecrübeye, birikime ve imkanlara sahibiz.

“SUR İLÇESİ İÇİN ÇOK PARLAK BİR GELECEK GÖRÜYORUM”

Allah’ın izniyle ben Sur ilçesi için çok parlak bir gelecek görüyorum. Halkımız ümit var olsun. Gelecekte kaybeden olmayacak. Hepimiz her görüşten insanla birlikte bu şehirde yaşayan ve seven her insanla birlikte çok huzurlu ve güzel bir geleceğe doğru gideceğiz. Bundan ben çok umutluyum, çok ümitliyim. Kesinlikle bu çabadan da kararlıyız. İnsanlar bizi seyretsinler” diye konuştu.

Bu haber 525 kez okundu.
Diyarbakır - 17:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.