19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

Yontürk’ten, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine çağrı

Diyarbakır - 6 Mart 2019 17:03 A A

AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yontürk, 9 Mart’ta Diyarbakır’a gelecek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı miting için çağrıda bulundu. Parti binasında Belediye Meclis üyesi adayları ile bir araya gelen Yontürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Diyarbakır’da büyük bir coşku içerisinde karşılayacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 9 Mart’ta Diyarbakır’a yapacağı ziyaretle ilgili hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yontürk, Erdoğan’ın ziyareti ve mitingi ile ilgili vatandaşlara çağrıda bulundu. Sur İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Rojver Mecitoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları ile ilgili bir toplantı yapan Yontürk, Miting ile ilgili olarak hazırlıkları değerlendirdi.

Yontürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Diyarbakır’da büyük bir coşku ve sevgi seli ile karşılanacağına işaret ederek, “Bütün vatandaşımızı karşılamaya çağırıyoruz. Şehirdeki bütün yatırımlar, Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda yapılıyor. Şehrimizin ona teşekkür etmesi gerekir. 9 Mart günü şehrimiz üzerine düşen görevi yapacak. Diyarbakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı büyük bir coşkuyla karşılayacak” dedi.

Bu haber 859 kez okundu.
Diyarbakır - 17:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.