Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Zafer Partisi lideri Özdağ Diyarbakır’a geliyor

Diyarbakır - 23 Eylül 2021 17:23 A A

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Genel Başkan Yardımcıları, yarın çeşitli temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır’a gelecek.

İyi Parti’den istifa ettikten sonra Zafer Partisi’ni kuran Prof. Dr. Ümit Özdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın Diyarbakır’a gelecek.

Diyarbakır’da ilk olarak Şehitliği ziyaret edecek olan Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Özdağ, daha sonra kentteki gazetecilerle bir araya gelerek, partisi ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunacak. Ardından Türkiye Harp Malülleri Şehit Dul Yetimleri Derneğini ziyaret edecek  olan Akdağ sırasıyla Sur ilçesi esnaf ziyareti, HDP Diyarbakır il binası önünde nöbet tutan aileleri ziyaret edecek.

Geceyi Diyarbakır’da geçirmesi beklenen Prof. Dr. Ümit Özdağ, Cumartesi günü ise Batman ve Silopi’ye gidecek.

Bu haber 633 kez okundu.
Diyarbakır - 17:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.