Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

65 yaş üstü vatandaşlar 3 saatliğine dışarı çıkabilecek!

Diyarbakır - 25 Nisan 2020 14:54 A A

Korona virüsü önlemleri kapsamında uzun süredir uygulanan 65 yaş üzerine sokağa çıkma yasağında gevşetilmeye gidileceği belirtiliyor.

Korona virüsü önlemleri kapsamında uzun süredir uygulanan 65 yaş üzerine sokağa çıkma yasağında gevşetilmeye gidileceği belirtiliyor. 65 yaş üstüne, sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonları 3 saatliğine ‘izin’ çıkabilir. 65 yaş üstü, maske ve mesafe kuralına uyup yürüyüş yapabilecek.

Türkiye kononavirüsle mücadelede geliştirdiği tedavi yöntemi büyük bir başarı elde etti ve dünyanın en düşük ölüm oranı bulunan bir kaç ülkesinden biri haline geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü ile bir toplantı yapılacağını ve Türkiye’nin tedavi yöntemini isteyen ülkelerin kullanabilmesi için paylaşacaklarını söyledi.

Bu haber 954 kez okundu.
Diyarbakır - 14:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.