Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Aday adayı Özdemir’den yeni yıl kutlama mesajı

Diyarbakır - 31 Aralık 2018 09:47 A A

AK Parti Hani Belediye Başkan aday adayı Mehmet Ali Özdemir, Yeni yıl kutlama mesajı yayımladı. Öncelikli hedeflerinin ‘Gönül Belediyeciliği’ ve ‘Sosyal Belediyecilik ile kendilerini yenileyip geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek olduğunu vurgulayan Özdemir, “Biz sadece 5 yıl için değil gönüllerde kalmak için bu yola başvurduk” dedi.

AK Parti Hani Belediye Başkan aday adayı Mehmet Ali Özdemir, Yeni yıl nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

“YENİ YIL MİLLETİMİZE VE İNSANLIĞA BARIŞ VE HUZUR GETİRSİN”

“Yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, refah getirmesini, güzel yarınların başlangıcı olmasını dilerim” diyerek, mesajına başlayan Özdemir, “Önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bıraktık. Demokrasi ve özgürlük anlayışı kalkınma ve refah parolasıyla 2023 hedeflerine ilerleyen Türkiye geleceğe daha emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye, demokrasi, insan hakları ve Kalkınma yolundaki çabasını yeni başarılarla taçlandırdıkça sadece kendi sınırları içerisinde değil bölgesinde ve dünyada da istikrar ve güç merkezi olacaktır. 2019 yılında da yeni projelerimizle milletimizin hizmetinde olmak istiyoruz. Allah’ın izni milletimizin desteğiyle aşamayacağımız hiçbir sorun yoktur. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “Belediyecilikte rakiplerimizle değil, kendimizle yarışacağız. Önümüzdeki seçimde çıtayı yükselteceğiz. Buna uygun projeler geliştirip, ekiplerimizi oluşturacağız.” dedi.

“GAYEMİZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİDİR”

Aday adayı Özdemir, Gayelerinin öncelikle ‘Gönül Belediyeciliği’ ve ‘Sosyal Belediyecilik’le kendilerini yenileyip geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek olduğunu vurgulayarak, “Biz sadece 5 yıl için değil gönüllerde kalmak için bu yola başvurduk. Teşkilatımız bu görevi bize tevdi etmezse bile bizim için önemli olan bütün gönüllere girebilmek, bütün kapıları çalabilmek, tutmayacak el bırakmamaktır. Partimiz yetki verse de vermezse de Hani ilçemizde ve bağlı köylerinde yeni yılda her türlü huzurla, refahla, sevgiyle, saygıyla halkımızı kucaklamayı bırakmayacağız. Biz sadece bu seçim için değil gelecekte de değişen ve dönüşen bir Hani için bu yola baş koyduk. Yeni yılımız bütün Ülkemize, Diyarbakır’ımıza ve Hanimize hayırlara vesile olmasını diliyor, Cenab-ı Allah’tan daha güzel günler, Ak yüzler, Pak alınlar görmeyi niyaz ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 1241 kez okundu.
Diyarbakır - 09:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.