16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Aday adayı ‘Taş’a Başkan gibi karşılama

Diyarbakır - 10 Aralık 2018 15:49 A A

AK Parti ErganiBelediye Başkan Aday adayı Kenan Taş, Ergani’nin köylerine yönelik ziyaretlerine ilk olarak kendi köyü olan Azıklı Köyü’nden başladı.

Azıklı Köyü’nde hemşerileri tarafından adeta başkan adayı gibi karşılanan Taş’ın bu karşılama sırasında oldukça duygulandığı gözlendi.

Taş’ın aday adaylığına çok sevinen Azıklı ve çevre köylerihalkı, Taş’ı, AK Parti’nin olanak vermesi durumunda Ergani Belediye Başkanlığı koltuğuna oturtacaklarını söylediler.

“İÇİNİZDEN BİRİYİM”

Burada halka hitap eden Taş, daha sonra çaylar eşliğinde hemşehrileriyle sohbet ederek onları birebir dinleme fırsatı buldu. Hemşehrileriyle bir süre sohbet ettikten sonra gençlerin ve köylülerin sorunlarını dinleyen Taş, konuşmasında “Ergani’nin çehresini birlikte değiştireceğiz. Biz halkımıza hizmet için yola çıktık. İçinizden biri olarak sizlerden destek istiyorum”dedi.

HEMŞERİLERİNDEN DESTEK İSTEDİ

Aday adayı Taş, hemşehrilerinin yoğun ilgisi karşısında çok onurlandığını belirterek, “Bugüne kadar köyümüzde ve köylerimizde olmasını istediğimiz tüm projeleri adaylık ve seçildiğim taktirde Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte hayata geçireceğiz. Ben sizin elinizde büyüyen bir evladınız olarak sizlere hizmet etmenin onur ve heyecanını duyuyorum. Köy halkımızdan adaylığım için desteklerinizi bekliyorum” diye konuştu.

 “ERGANİ’Yİ VE SORUNLARINI EN İYİ BEN BİLİRİM”

Ergani’yi en uç noktalarına kadar iyi bildiğini ifade eden Taş, “Ergani’de doğup büyüdüm. Ailem de Ergani’nin köklü ailelerindendir. Güzel kentimizin en uç köylerine kadar bütün sokaklarını bilirim. Nerede ne gibi sorunlar var, bu sorunlar nereden kaynaklanıyor biliyorum. Tek gayem ve hedefim, Ergani’ye katkı sunmak ve bir tuğla daha koymak, sorunları çözmek istiyorum. Çok şükür gittiğimiz her yerde sevgiyle ve ilgiyle karşılanıyoruz.Halkımızın bu desteği bize güç veriyor, moral veriyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tek hayalimiz her kesimi kucaklayan bir anlayışla hizmet edebilmek” ifadelerini kullandı.

Bu haber 2626 kez okundu.
Diyarbakır - 15:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.