29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Yağmur’dan ‘Miraç Kandili’ mesajı

Bismil - 10 Mart 2021 13:20 A A

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, içerisinde büyük hikmetler barındıran mübarek Miraç Kandili’nin ve üç ayların birlik ve beraberliğe vesile olması dileğinde bulundu.

Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yağmur, bir kez daha bu mübarek geceye erişmenin sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Müminler için arınma ve tertemiz olarak Cenabı Allah’a yönelme anlamına gelen Miraç Kandili’nin rahmet ve lütuflarla dolu olduğunu ifade eden Yağmur, “Bu mübarek geceyi fırsat bilip kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı bir kenara bırakıp sevgi ve kardeşlik hislerimizi güçlendirelim” ifadelerini kullandı.

Bugün bizlere düşen Miraç’ın ruhu, manası, hikmeti ve hakikati üzerinde yeniden düşünmek olduğunu vurgulayan Başkan Yağmur, insanlığın hayatını bu manevi fırsatlar üzerinde yoğunlaşarak beslemek gerektiğini vurguladı. Başkan Yağmur, şöyle dedi: “Maneviyatı bol ve bizler için bir fırsat olan bu önemli gecede manevi ve kültürel değerlerin bir kere daha hatırlanacağına inanıyorum. Bu mübarek geceyi iyi anlamalı ve çok iyi değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Bismilli hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemiz ve İslam âleminin Miraç Kandil’ini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum”

Bu haber 587 kez okundu.
Bismil - 13:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.