17° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti İlçe Başkanı Sayan’dan esnaf ve Ev ziyaretlerine devam

Diyarbakır - 22 Ocak 2020 11:12 A A

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Şükrü Sayan, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçede esnaf ve ev ziyaretlerini sürdürüyor. İlçede vatandaşların acılarını ve sevinçlerini paylaşan Başkan Sayan, sorunları birebir dinleyerek, çözüm arıyor.

Göreve geldiği günden itibaren ilçede ziyaret etmediği ev ve esnaf kalmayan AK Parti Ergani İlçe Başkanı Şükrü Sayan, ziyaretlerini sıklaştırarak, sürdürüyor. Çalmadık kapı, gitmedik dükkan bırakmayan Başkan Sayan, zaman zaman karınca kararınca yoksul ve dar gelirli vatandaşlara destekte bulunuyor.

Ev ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Sayan, parti binasında da halkı dinleyerek, taleplerini not alıyor.

Ziyaret ettiği ev ve işyerlerinde AK Parti Hükümetinin çalışmaları ve projelerini bir bir anlatan Başkan Sayan, hükümet olarak her zaman vatandaşın yanlarında olduklarını ve bunu her fırsatta gösterdiklerinin altını çizdi.

Bu haber 824 kez okundu.
Diyarbakır - 11:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.