33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti’de online bayramlaşma

Diyarbakır - 14 Mayıs 2021 16:07 A A

Türkiye bir yıldan uzun bir süredir koronavirüs salgınıyla mücadele ederken salgın döneminde geçirilen 2. Ramazan Bayramında AK Parti Diyarbakır’da bayramlaşma online yapıldı. Bayramlaşmaya Eski Gıda tarım ve hayvancılık Bakanı ve Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, yürütme ve yönetim kurulu üyeleri ile 17 ilçe Başkanı katıldı.

Türkiye, bir yıldan uzu bir süredir koronavirüs salgınıyla mücadele ederken pandemiye karşı alınan tedbirler kapsamında 29 Nisan tarihinde 17 gün sürecek olan ‘tam kapanma’ sürecine girildi.

Salgınla mücadele kapsamında ülke genelinde birçok etkinlik ve kutlama iptal edilirken kapanma dönemine gelen Ramazan Bayramında AK Parti Diyarbakır il teşkilatı, bayramlaşma programını online ortama taşıdı.

İnternet üzerinden yapılan buluşmaya Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın; 17 ilçe başkanı, AK Parti İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Online bayramlaşma töreninde partililer birbirlerinin bayramlarını kutlayarak, pandeminin biran önce son bulması için temennilerde bulundu.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 355 kez okundu.
Diyarbakır - 16:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.