31° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ak Parti’de sandık eğitimi Bağlar ve Sur ile devam etti

Diyarbakır - 12 Haziran 2021 18:18 A A

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından başlatılan 2023 seçimlerine hazırlık sandık görevlileri eğitim programı devam ediyor. Programın ikinci aşamasında Bağlar ve Sur ilçe teşkilatlarının çalışmaları ele alındı.

Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşen programa İl Başkanlığı yöneticileri, Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, Sur İlçe Başkanı Murat Unat ile eğitime tabi tutulan 1000 kişilik grup katıldı.

Programda sandık görevlilerinin seçim günü neler yapmaları gerektiği dile getirilerek sinevizyon gösterisi eşliğinde eğitim verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partililere mesajını içeren video ekrana getirildi.

İLÇE BAŞKANI DEMİR’DEN DAVA BİLİNCİ VURGUSU

Programda konudan Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir, dava bilincine dikkat çekerek tarihi öneme sahip 2023 seçimlerinden zaferle ayrılmak için gece ve gündüz demeden şuurlu bir bir mücadele ruhu ile çalışacaklarını dile getirdi. Demir, sandık görevlilerinin okçular tepesine benzeterek, “seçim günü sonuna kadar sandıklara sahip çıkmalıyız ” dedi.

Sandık görevlilerinin büyük ilgi gösterdiği eğitim programı yapılan konuşmalarla son buldu.

Bu haber 592 kez okundu.
Diyarbakır - 18:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.