36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti’li Sayan: ‘Vatandaşımızın ayağına gidiyoruz’

Diyarbakır - 18 Aralık 2019 18:34 A A

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Şükrü Sayan, mahalle ve ev ziyaretlerini sürdürüyor. Vatandaşların yaşadıkları sorunları yerinde görme imkanı bulan Sayan, ziyaret ettiği ailelere de karınca kararınca kendi imkanlarıyla destek sunuyor.

Ailedeki küçük çocuklara çeşitli hediyeler takdim eden Sayan, ”Vatandaşı kendi ayağımıza getirmeyeceğiz. Samimiyet, gayret ve tevazu ile kendimiz onların ayağına gideceğiz. Onlarla bir araya gelmekten büyük bir muhabbet duyuyoruz” dedi.

Bazı çocukları kucağına alarak onlarla oynayan AK Parti İlçe Başkanı Sayan, vatandaşların yaşadığı sorunları yerinde görerek çözüm üretmekten mutlu olduklarını kaydetti. “Vatandaşı kendi ayağımıza getirmeyeceğiz, biz onların ayağına gideceğiz” diyen Sayan, halkın öneri ve taleplerini dikkate alarak hizmet üretmeye çalıştıklarını dile getirdi.

“SAMİMİYET, GAYRET VE TEVAVU İLE ONLARINA AYAĞINA GİDECEĞİZ”

Şükrü Sayan, “Burada esas misafir olan biziz. Milletimiz bu makamların sahibidir. Vatandaşı kendi ayağımıza getirmeyeceğiz. Samimiyet, gayret ve tevazu ile kendimiz onların ayağına gideceğiz.  Onlarla bir araya gelmekten büyük bir muhabbet duyuyoruz” diye konuştu.

Bu haber 1415 kez okundu.
Diyarbakır - 18:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.