17° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Amatör Sporcuların sağlığı emin ellerde

Bağlar - 7 Aralık 2018 21:58 A A

Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, kentte bir ilki gerçekleştirerek amatör sporcuların ücretsiz sağlık hizmetlerinden yararlanması için anlaşma imzaladı. Anlaşma kulüplerin yöneticileri, teknik adamları ve sporcularının yanı sıra bakmakla yükümlü oldukları kişileri de kapsayacak.

Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi’nden (OBH) amatör sporcuların sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanması için dev bir adım attı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne Mehmet Demir, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Dayan ve yöneticileri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Diyarbakır Şubesi yöneticileri ve Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yöneticileri, OBH Genel Müdürü Zeynep Odabaşı’nı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odabaşı, hastane olarak branş ayrımı yapmadan tüm sporculara destek vermeye çalıştıklarını ve bu konuda desteklerini arttırarak devam edeceklerini ifade etti.

İMZA TÖRENİ YAPILDI

Ziyaretin ardından kentte bir ilk olan ve amatör sporcuların sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmasını sağlayan protokolün imza törenine geçildi. İmza töreninin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

GENİŞ KAPSAMLI PROTOKOL

İmzalanan protokol, ASKF Diyarbakır Şubesine bağlı kulüplerin sporcuları, idarecilerini ve bakmakla yükümlü oldukları kişileri,  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Diyarbakır Şubesine bağlı antrenör, idareci, teknik adamları ve bakmakla yükümlü oldukları kişileri, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğine bağlı Klasman, Bölgesel, İl, aday hakem ve gözlemcileri ile bakmakla yükümlü oldukları kişileri kapsayacak.

Bu haber 1417 kez okundu.
Bağlar - 21:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.