28° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Babacan, Mehmet Oruç’u Kurucu heyet üyeliğine atadı

Diyarbakır - 11 Temmuz 2020 15:26 A A

Diyarbakır’lı Av. Mehmet Oruç Deva Partisi Diyarbakır Kurucu Heyet Üyeliğine atandı. Diyarbakır da faal olarak Avukatlık ve inşaat sektöründe çalışmalar da bulunan Mehmet Oruç, yetki belgesini Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın elinden aldı.

23 yaşında ve Diyarbakır Terkanlı(Hani) olan Av.Mehmet Oruç’un Deva Partisi Kurucu Heyet Üyeliğine atanması memnunluk yarattı.

Deva Partisi Diyarbakır Kurucu Heyet Üyesi Av. Mehmet Oruç, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın teveccühünün kendisini mutlu ettiğini ifade ederek,’’ Yaptığı bu görevlendirme gençliğe ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermiştir. Diyarbakır artık değişti, yeni yüzler istiyor ve bu talebi de Genel Başkanımız karşılıksız bırakmamıştır. Bizlerde teşkilatımızı oluştururken genç ve donanmalı arkadaşlarımızın öne çıkması için her türlü çabayı göstereceğiz. Gençler temiz siyasetten yana ve DEVA partisini de umut olarak görüyorlar. Son olarak Ülkemize ve Diyarbakır’a DEVA getirmek için çalışacağımızı belirtmek istiyoruz ve deva bulmak isteyen tüm yurttaşlarımızı aramıza katılmaya davet ediyoruz’’ dedi.

Bu haber 2085 kez okundu.
Diyarbakır - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.