36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu Sakarya Caddesi esnafını ziyaret etti

Bağlar - 2 Temmuz 2020 08:16 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Yeni Tip Coronavirus (Covid-19) salgını sürecinde esnafı yalnız bırakmayarak ziyaretlerine devam ediyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ziyaret ettiği Sakarya Caddesi’nde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Gördüğü ilgiden bir hayli memnun kalarak moral depolayan Beyoğlu, günlük ticaretin kalbi sayılan caddede esnafla görüşüp sorunlarını dinledi, taleplerini tek tek not alarak ilgili birimlere talimatlar verdi.

Beyoğlu, Sakarya Caddesi’nin yapılacak ihya ve restorasyon çalışmalarıyla modern bir alış veriş merkezi haline geleceğini kaydetti.

Ziyaretlerin anlam ve önemini değerlendiren Beyoğlu, vatandaşların ilgisinden çok memnun kaldığını söyleyerek, ”Göreve geldiğimiz günden beri büyük teveccüh gösteren kadirşinas Bağlar halkına teşekkür ediyorum. Milletimizin ilgisi bizi çok mutlu ediyor. Bu ilgi ve sevgiden aldığımız büyük manevi güçle yolumuza devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 548 kez okundu.
Bağlar - 08:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.