36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, belediyeler buluşmasında stant açtı

Bağlar - 12 Aralık 2019 20:20 A A

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından “Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası Programı” kapsamında Ankara’da bir araya gelen AK Partili belediyeler, açtıkları stantlarla temsil ettikleri belediyelerinin çalışmalarını tanıttı.

Bağlar Belediyesi, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası Programı” kapsamında Ankara’da stant açarak Diyarbakır’ın ve belediyenin çalışmalarını tanıtma imkânı buldu.

Türkiye genelindeki 700 AK Partili belediye, Ankara’da bir araya gelerek kaynaşma sağladı.  Ankara Ticaret Odası kongre merkezindeki organizasyonda AK Partili belediyelerin, sıfır atık ve çevreye duyarlı STK’ların ve bazı bakanlıkların stantları yer aldı.  Belediyeler bu organizasyon sayesinde hem kendi şehirlerini tanıtma hem de diğer davetlilerle iletişim kurma imkânı buldu.

Belediyelerin çalışmalarını görseller ve tanıtım filmleriyle gerçekleştirdiği organizasyona katılan Bağlar Belediyesi’nin açtığı stant, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Bağlar’ın tarihini ve belediye hizmetlerini anlatan görseller ve tanıtım filmleri beğeni toplarken, belediye yöneticileri, belediyenin çalışmaları hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyelerin buluştuğu etkinliği fırsata çevirerek Bağlar’ı ve kendi dönemlerindeki hizmetleri anlatmak istediklerini, bunda da başarılı olduklarını söyledi.

Kaynak: İLKHA

Bu haber 776 kez okundu.
Bağlar - 20:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.