34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi yolunu asfaltladı

Bağlar - 30 Eylül 2020 09:51 A A

Bağlar Belediyesi, Şanlıurfa yolu üzerinde bulunan Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin bulunduğu alanı sıcak asfalt ile döşeyerek kullanışlı hale getirdi. 10 yıl sonra asfaltlanan alan yapılan çalışmadan sonra göz kamaştıran bir görüntü kazanırken, belediyenin bu hizmeti koronavirüs ile mücadelenin kahramanı olan sağlık camiasına büyük moral oldu.

Bağlar Belediyesi, sağlık kuruluşlarının bulunduğu bölgelere hizmet götürmeye devam ediyor. Bölge hastanesi konumundaki Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nin bulunduğu alan hastanenin hizmete girdiği tarihten beri ilk kez asfaltlandı. 1 kilometrelik alan 7 ton asfalt döşemesi yapılarak sağlık çalışanları ve vatandaşlar için modern bir görüntüye kavuşturularak ulaşıma elverişli hale getirildi. Hastane bahçesi yapılan hizmet ile güzel bir görüntü kazanırken, hastane çalışanları ve vatandaşlar anlamlı buldukları hizmet nedeniyle Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Hastanenin bulunduğu alan ve hastaneye giden yol yağışlı dönemlerde yaşanan sorunlar nedeniyle kötü bir görüntü oluşturuyordu.

“SAĞLIK KAHRAMANLARINA DESTEK OLMAK VİCDANİ SORUMLULUĞUMUZ”

Sağlık emekçilerinin yaşam koşullarını iyileştirmeyi vicdani bir sorumluluk olarak kabul ederek bu yönde hizmetler yaptıklarını belirten Başkan Beyoğlu, sağlık camiasına yönelik hizmetleri devam ettireceklerini söyledi. Beyoğlu, “Sağlık çalışanlarımızın değeri, dünyayı etkisi altına alan ve insanlık için yüzyılın felaketi olan koronavirüs salgını nedeniyle artmış durumda. Onların moralini yüksek tutmak, yaşam koşullarını elverişli hale getirmek hepimizin görevidir. Biz bunu vicdani bir sorumluluk olarak değerlendiriyoruz. 10 yıllık geçmişi bulunan ve sağlık alanında önemli bir misyon üstlenen Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanemizin bahçesini ve bulunduğu alanı yenilemek bize nasip oldu. Sağlık kahramanlarına yönelik desteğimiz her alanda devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 584 kez okundu.
Bağlar - 09:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.