33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi sokakları kendi asfaltıyla ihya ediyor

Bağlar - 24 Nisan 2020 17:19 A A

Bağlar Belediyesi, Karacadağ’dan çıkan bazalt taşını kendisine ait asfalt plent ve taş kırma tesisinde sıcak asfalta dönüştürerek ürettiği uzun ömürlü ve kaliteli asfalt ile Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) günlerinde de cadde ve sokakları güzelleştirmeye devam ediyor.

İlçenin yeni yüzü olan 127 bin nüfuslu Bağcılar Mahallesindeki Avea Caddesi ile Gıda Toptancılar Sitesi Caddesi asfalt çalışmalarından sonra modern bir görüntü kazandı.

Diyarbakır Esnaf Ve Sanatkâr Odaları Birliği (DESOB) pankart asarak yapılan hizmetlerden dolayı Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti. Teşekkür mesajlarını içeren pankart ve afişler, Gıda Toptancılar Sitesi girişine asıldı.

“KOVİD-19 SALGINI HİZMETE ENGEL DEĞİL”

Asfalt çalışmalarını yerinde takip eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendi üretimleri olan  asfalt ile ilçenin cadde ve sokaklarını ihya etmeye devam edeceklerini dile getirerek, “Kovid -19 salgını ile olan azimli ve kararlı mücadelemiz bizi diğer hizmetlerden alıkoymayacak. Kentimizi asfalt ile ihya edeceğiz ” dedi.

Bu haber 446 kez okundu.
Bağlar - 17:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.