36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesinin yol çalışmaları sürüyor

Bağlar - 29 Haziran 2020 08:48 A A

Diyarbakır Bağlar Belediyesi, sanayici ve esnaf kesiminin yoğunlukta bulunduğu Özdemir Mahallesi ve mezralarına yeni yollar kazandırdı.

Bağlar Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelere yönelik olarak başlattığı hizmet seferberliğini sürdürüyor.

Sanayici ve esnaf kesiminin yoğunlukta olduğu Özdemir Mahallesi ve mezralarına yeni yollar kazandırıldı. Ayrıca Körhat ve Alipınar mahallelerinde de parke taşı döşemesi gerçekleştirildi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından önce alt yapısı, ardında da üst yapısı tamamlanarak kullanışlı hale getirilen yollar vatandaşların hizmetine açıldı.

Sanayiciler ve esnaflar ile mahallede yaşayan vatandaşlar kazandırılan hizmet nedeniyle Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatı ile ilçe merkezindeki mahallelerin kaldırım ve ara sokaklarında parke taşı döşeme işlemleri de devam ediyor.

Alipınar ve Körhat Mahallerinde 20 yıl sonra parke taşı çalışması gerçekleştirilerek vatandaşlar için kullanışlı ve modern hale getirildi.

Bu haber 493 kez okundu.
Bağlar - 08:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.