-4° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da Caddeler asfalt ve parke taşlarıyla güzelleşti

Bağlar - 12 Temmuz 2020 11:20 A A

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki cadde ve sokaklarda uzun yılların ihmalini yansıtan hizmet eksikliğini gidermek için hafta sonu da iş başındaydı. Ekiplerin çalışmalarıyla Mevlâna Halit Mahallesindeki caddeler sıcak asfalt ve Şeyh Şamil Mahallesinin ara sokakları ve kaldırımları da parke taşlarıyla döşenerek güzelleşti.

Bağlar Belediyesi, hizmet yolunda hafta sonunda da çalışmalarını sürdürerek bir mahallenin caddelerinde asfalt serimi yaptı ve bir mahallenin kaldırım ve ara sokaklarında da parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

Sıcak hava ve Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen fedakarlık yapılarak hafta sonundaki çalışmalarla tamamlanan hizmetlerin ardından her iki mahallenin cadde ve kaldırımları da vatandaşların beğenisini kazanan güzel görüntülerle renklendi.

SÜRÜCÜLER RAHAT NEFES ALDI, VATANDAŞLAR MUTLU

Uzun yıllar sonra asfaltlama hizmeti ile tanışan caddelerin kullanışlı hale gelmesi ulaşımda sıkıntı yaşayan sürücüleri de sevindirdi. Vatandaşlar, “Caddelerimizi çarpık görüntülerden kurtararak hizmet belediyeciliğini sergileyen Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu ve belediye ekiplerine teşekkür ediyoruz ” ifadelerini kullandı.

Bu haber 395 kez okundu.
Bağlar - 11:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.