Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.06

Bağlar’da modern yaya yolu vatandaşların hizmetinde

Bağlar - 26 Temmuz 2019 19:01 A A

Bağcılar Mahallesi’nde bulunan Göletli Park’ta (Bağlar Parkı) vatandaşların huzurlu koşullarda dinlenme imkanı bulması için modern yaya yolu yapıldı

Yaya yolunun açılışını gerçekleştiren Başkan Beyoğlu, vatandaşlara huzurlu ve ferah bir kent görüntüsü kazandırmak için hazırladıkları projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini söyledi.

1100 METREKARELİK ALANDA YAPILDI

Bağlar Belediyesi, Bağcılar Mahallesi’nde bulunan Göletli Park’ta (Bağlar Parkı)  vatandaşların huzurlu koşullarda dinlenme imkanı bulması için modern yaya yolu yapıldı. Rulo sbr üzerine akrilik boyalarla yenilenerek modern görüntü kazanan yaya yolunun açılışı Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu tarafından gerçekleştirildi.

1100 metrekarelik alanı kapsayan yeni yaya yolunun Bağlar halkına hayırlı olmasını dileyen Başkan Beyoğlu, vatandaşlara huzurlu ve ferah bir kent görüntüsü kazandırmak için hazırladıkları projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Beyoğlu, ”Vatandaşlarımız hizmetin en güzelini hak ediyor. Tüm ekiplerimizle birlikte bu hizmetleri kazandırmak için çalışıyoruz. Bu güzel yaya yolunu vatandaşlarımıza kazandıran belediyemizin tüm unsurlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 710 kez okundu.
Bağlar - 19:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.