24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başarılı İl Müdürü Uygur, Bölge Müdürü oldu

Diyarbakır - 1 Mayıs 2020 18:18 A A

Yaklaşık 3 yıldır TEİAŞ Batman Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Şerif Ekinci görevden alındı. Yerine başarılı çalışmalarıyla takdir gören Diyarbakır TEİAŞ İl Müdürü Nametullah Uygur atandı. Uygur, 4 Mayıs’ta yeni görevine başlayacağı bildirildi.

Yaklaşık 3 yıldır TEİAŞ Batman Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Şerif Ekinci görevden alındı. Yerine ise daha önce TEİAŞ Batman Bölge Müdürlüğü’nde görev yapan ve bir süredir Diyarbakır İşletme ve Bakım Müdürlüğü görevini büyük bir özveri ve başarılı bir şekilde sürdüren Nametullah Uygur atandı.

Batman TEİAŞ’ın yeni Bölge Müdürü olan Uygur’un ataması kurum içi ve kurum dışında büyük taktir gördü. Aslen Batmanlı olan Uygur’un, 4 Mayıs Pazartesi günü yeni görevine başlayacağı öğrenildi.

Bu haber 1336 kez okundu.
Diyarbakır - 18:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.