-1° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, Belediyeler Buluşmasına katıldı

Bağlar - 20 Ağustos 2020 15:20 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Ankara’da düzenlenen “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” programına katıldı. Başkan Beyoğlu, “Gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliğinin mimarı olan sayın cumhurbaşkanımızın çok kıymetli emir ve talimatlarını aldık. Milletimize hizmet yolunda tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile ATO Kongre Merkezinde düzenlenen “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” programına katıldı.

Toplantıda, AK Partili belediyelerin çalışmaları, pandemi sonrası belediyecilik vizyonu ve yerel yönetimlerde yeni yol haritası gibi konular ele alındı. Belediye başkanlarına hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapılan çalışmalar ve bundan sonraki süreçle ilgili önemli mesajlar verdi.

Erdoğan’ın mesajlarını değerlendiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, gönül,sosyal ve hizmet belediyeciliğini esas alarak hizmet seferberliğine devam edeceklerini söyledi.

“MİLLETİMİZE AYNI HEYECANLA HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

Beyoğlu, “Gecesini gündüzüne katarak milletimize büyük bir aşkla milletimize hizmet eden sayın cumhurbaşkanımızın samimiyeti, tevazusu ve gayreti bizim için en önemli referanstır. Mesajlarını emir ve talimat olarak kabul ederek bu kutlu yolculukta milletimize hizmet etmeye inşallah devam edeceğiz.

“MİLLETİMİZİN HER FERDİNİN SORUNUNU ÇÖZMEK BİZİM VAZİFEMİZDİR”

Pandemi sürecinde hizmetleri aksatmadan büyük bir kararlılıkla sürdürdük. Pandemi ile ilgili tedbir ve denetimlere düzenli olarak devam ederken,ihtiyaç sahiplerine destek olduk ve milletimizin beklediği diğer hizmetleri de yerine getirdik.Bu coşku ve heyecanla devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 969 kez okundu.
Bağlar - 15:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.