28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoglu Ekiplerle Birlikte Sahaya İndi

Bağlar - 19 Ocak 2021 16:31 A A

Bağlar Belediyesi, ilçeye düşen yılın ilk karından sonra vatandaşların mağdur olmaması için merkez ve kırsalda kar temizleme ve yol açma çalışması başlattı. Geceden başlayan çalışmaları denetleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ,”Aldığımız tedbirlerle kırsal yerleşim bölgelerimizde ulaşımın aksamasını önledik. Merkezde de 9 kar küreme aracı eşliğinde cadde ve sokakları temizliyoruz. Tek bir vatandaşımızın dahi mağdur olmaması için tüm imkanlarımızla sahadayız ” dedi.

Bağlar Belediyesi, gece başlayan kar yağışının yaşamı olumsuz etkilememesi için merkezde ve kırsalda önlemler alarak ulaşımın aksamasının önüne geçti.

Ekiplerle beraber sahaya inen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çalışmaları  denetleyerek trafiğe çıkan araçlarda bulunan vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini bildirdiği Beyoğlu, “Tüm imkanlarımızla sizlerin emrindeyiz ” mesajını verdi.

İlçe merkezindeki kar temizleme çalışmalarına 9 küreme aracı ve belediye ekipleri katılıyor.

KIRSALDA YOL KAPANMAYA KARŞI ÖNLEM

Belediye ekipleri, Karacadağ bölgesinde yer alan kırsal yerleşim yerlerinde yolların  kapanmaması için tedbir aldı. Başkan Beyoğlu’nun talimatıyla gece saatlerinde gönderilen iş makineleri ve araçlar ani müdahalelerde bulundu.

Çiftlik, Ağaçgeçit ve Batı Çanakçı mahalleleri ve bağlı mezralarda gerçekleştirilen çalışmalarla kısa süreliğine kapanan yollar yeniden ulaşıma açıldı.

“TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETTİK “

Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için gerekli tüm önlemleri aldıklarını belirten Başkan Beyoğlu, ekiplerin sahada hazır durumda olmaya  devam edeceğini söyledi. Beyoğlu, “Vatandaşımızın huzuru ve selameti için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız ” dedi.

Bu haber 381 kez okundu.
Bağlar - 16:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.