32° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Çiftçi’den küçük Kenan’a sürpriz doğum günü kutlaması

Diyarbakır - 21 Nisan 2020 18:31 A A

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi’nin talimatları doğrultusunda, Sur ilçesinde oturan 10 yaşındaki Kenan Asar’a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.  Sürpriz doğum günü kutlamasında Küçük Kenan’ın ve ailesinin oldukça mutlu olurken, Ailesi Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Çiftçi’ye teşekkür etti.

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi, Diyarbakır’ın Merkez Sur İlçesi’nde yaşayan 10 yaşına giren Kenan Asar’a sürpriz doğum günü hazırladı. 

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında Sur Kaymakamlığı bünyesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu ve Belediye ekipleri, sokağa çıkamayan vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşlara, ekmek, su ve kuru gıda ulaştıran ekipler, bugün doğum günü olduğunu öğrendikleri 10 yaşına giren küçük Kenan Asar’a da sürpriz yaptı.

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi’nin talimatları doğrultusunda Sur İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, pasta alarak Sur İlçesindeki Asar ailesinin evine gitti. Karşısında doğum gününü kutlayan ekibi görünce çok şaşıran küçük Kenan, babasının kucağında ellerindeki pastanın üzerinde duran mumu üfledi. Asra Ailesi, böyle bir sürprizden haberlerinin olmadığını belirterek, ellerinde pasta ile gelen ekibi görünce çok şaşırdıklarını söyledi.

Asar Ailesi, başta Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi’ye ve Sur İlçe Emniyet müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Sait BAYRAM’ın Özel Haberi

Bu haber 587 kez okundu.
Diyarbakır - 18:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.