33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Lale’den Ramazan Bayramı mesajı

Diyarbakır - 23 Mayıs 2020 19:25 A A

Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Lale, mesajında şöyle dedi:

“Toplumsal yaşamımızda önemli bir yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.

“DAHA YAKIN BİR BAYRAM YAŞAYACAĞIZ”

Koronavirüs Salgını nedeniyle fiziki olarak uzak ama gönülden daha yakın bayram yaşayacağız. Bu nedenle devletimizin aldığı tedbirler kapsamında hareket ederek, birlik, beraberlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bu günlerin bize getirdiği huzur ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu bir yaşam ilkesi benimseyerek yaşamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, ülkemize ve beldemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler; sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularımla kutlarım”

Bu haber 1117 kez okundu.
Diyarbakır - 19:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.