16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bavul Diyarbakır’da sahnelendi

Diyarbakır - 18 Aralık 2018 11:47 A A

Diyarbakır’da Meya ajans organizasyonunda çaresiz ve huysuz bir adam ile yalnız ve meraklı bir kadının bavulunun havaalanında karışması sonrasında yaşananları anlatan ‘Bavul’adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Diyarbakır Öğretmen evinden yetişkinler için sahnelenen “Bavul” adlı oyunda tiyatro oyuncusu Bekir Aksoy, Çiçek Dilligil, Yasemin Hadivent ve Mert Asutay rol aldı.

Levent Tülek’in yönettiği oyunda çaresiz ve huysuz bir adam ile yalnız ve meraklı bir kadının bavulunun havaalanında karışması sonrasında yaşananlar anlatıldı.

“SANATSAL ETKİNLİKLERE İHTİYAÇ DUYULUYOR”

Diyarbakır’da Tiyatro, canlı müzik, sirk grupları, animasyon ve eğlence organizasyonları gerçekleştiren Meya ajans organizatörü Elif Yıldız, Diyarbakır’da tiyatroseverlerin sayısının oldukça fazla olduğunu belirterek, “Sanatsal etkinliklere ilgilin fazla olduğunu görmekteyiz. Bölgede yıllarca yaşanan olaylardan sonra yakalanan güven ortamının ardından bu tür çalışmaların devamlılığına ihtiyaç vardır.

“DİYARBAKIR İÇİN ELİMİZDEN GEL TÜM ÇABAYI HARCIYORUZ”

Bizler Ajans olarak Yerli ve yabancı sahne sanatçısı ve animatör ekibimizle birlikte Diyarbakır’ımız da sanatsal ve sosyal etkinliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Her konuda Diyarbakır’ımız için elimizden gelen tüm çabayı harcamaktayız’’ dedi.

Bu haber 1621 kez okundu.
Diyarbakır - 11:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.