15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

BEM-BİR-SEN’li Kadınlar, Evlat nöbetindeki anneleri unutmadı

Bağlar - 8 Mart 2021 17:27 A A

8 Mart Dünya Kadınlar Günü faaliyetleri kapsamında BEM-BİR-SEN Diyarbakır Kadın komisyonu heyeti, HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde 554. Gününe giren oturma eylemindeki anneleri ziyaret ederek, kadınlar gününü kutladı.

BEMBİRSEN Diyarbakır Kadın Komisyonu Başkanı Handan Taşkent, her zaman annelerin yanlarında olduklarının bilinmesi gerektiğine işaret ederek, biran önce evlatlarına kavuşmaları için dua ettiklerini söyledi.

Desteklerinin her daim annelerle birlikte olduğunu belirten Taşkent, “Ben bir kadın olarak bir anne olarak hepinize teşekkür ediyorum. Bir anne ancak evladını böylesi yürekten savunabilir. Bizler de Kadın Komisyonu olarak bütün arkadaşlarımızla sizleri ziyaret etmek istedik. Devletimiz zaten yanınızda ama bizlerde elimizden ne geliyorsa her daim yanınızdayız. Desteğimiz de dualarımız da sizlerle. İnşallah evlatlarınızla kavuştuğunuz gün davul zurnalı şenlik yapacağız” ifadelerini kullandı.

Bu haber 274 kez okundu.
Bağlar - 17:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.