33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma günü Diyarbakır’da

Diyarbakır - 7 Temmuz 2021 17:49 A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaklaşık 2,5 yıl aradan sonra Diyarbakır’a gelerek bazı programlara katılarak ziyaretlerde bulunacak.

9 Temmuz Cuma günü Diyarbakır’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı belli oldu.

Cuma namazını Diyarbakır’da eda edecek olan Erdoğan, çocukları PKK tarafından dağa kaçırıldığı gerekçesiyle HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde 674 gündür evlat nöbetini sürdüren ailelerle bir araya gelecek.

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı tarafından organize edilecek olan Danışma Meclisi Toplantısı’na katılıp teşkilatla bir araya gelecek olan Erdoğan, programı kapsamında Diyarbakır Valiliği önünde yapılacak törende, yapımı tamamlanan eserlerin açılışını gerçekleştirecek.

Erdoğan, son olarak 31 Mart yerel seçimleri öncesi 9 Mart 2019 tarihinde Diyarbakır’a gelerek seçim mitingi yapmış, TÜGVA 5’inci Gençlik Buluşması’nda gençlere hitap etmişti.

Bu haber 581 kez okundu.
Diyarbakır - 17:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.