23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DESOB Yönetiminden Başkan Beyoğlu’na hizmetler için teşekkür ziyareti

Bağlar - 14 Mayıs 2020 15:34 A A

Diyarbakır Esnaf Ve Sanatkar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, esnaf kesiminin yaşamını kolaylaştıran hizmetler ve asfaltlama çalışmalarından dolayı Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Ebedinoğlu, “Esnafımızın yaşamını ve iş yapmasını kolaylaştırmaya yönelik hizmetlerden dolayı Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğluna teşekkür ediyorum.” dedi.

Diyarbakır Esnaf Ve Sanatkar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, esnaf kesiminin yaşamını kolaylaştıran hizmetler ve asfaltlama çalışmalarından dolayı Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Bağlar Belediyesi’nin başta Gıda Toptancılar Sitesi olmak üzere kentteki cadde ve sokaklar ile mahalle aralarını asfaltlayarak esnaf kesimin işini ve günlük yaşantısını kolaylaştırdığına dikkat çeken Ebedinoğlu, “Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediyenin tüm kapı ve imkanlarını her zaman esnaflara açık tutmakta olup asfaltlama başta olmak üzere gerekli  hizmetleri yapmaktadır. Bu durum esnafımız arasında büyük memnuniyet yaratmaktadır. Başkanımıza teşekkür etmek üzere bu ziyareti gerçekleştirdik.” diye konuştu.


DESOB Başkanı Ebedinoğlu, Başkan Beyoğlu’na Diyarbakır’ın tarihi ve kültürel eserlerini simgeleyen Diyarbakır tablosu takdim etti.

“ESNAFIMIZ MUTLU OLURSA BİZ DAHA ÇOK MUTLU OLURUZ”

Esnafa hizmet etmeyi görev ve sorumluluk olarak kabul ettiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise Ebedinoğlu ve yönetim kuruluna ziyaret için teşekkür ederek hizmetlerin devam edeceğini kaydetti. Beyoğlu, “Halka hizmet etmeyi hakka hizmet olarak görüyoruz. Esnafımız huzurlu ve mutlu olursa biz daha çok mutlu oluruz. Esnafımızın yaşantısını kolaylaştırmak için hizmetlerimiz devam edecek. Daha çok çalışacağız” dedi.

Bu haber 950 kez okundu.
Bağlar - 15:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.