28° Açık
  • EURO 6.39
  • DOLAR 5.69

Dicle Elektrik’te mesainin ilk günü Bayramlaşma ile başladı

Bölge - 28 Ağustos 2018 10:21 A A

Dicle Elektrik’te, Kurban Bayramı sonrasında ilk mesai gününde, geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Diyarbakır’ın yanı sıra Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta da bayramlaşma törenlerinde yöneticiler ile çalışanlar bir araya gelerek bayramlaştı.

Diyarbakır’da gerçekleşen bayramlaşma programına katılan Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, personel ile tokalaşarak bayramlarını kutladı. Yoğun bir katılımla sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen bayramlaşma programında çalışanlar birbirleriyle bayramlaşarak, sohbet etme imkânı buldu.

Törende çalışanlara hitap ederek bayramlarını kutlayan Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusunu arttırdığını belirterek, “Tüm İslam âleminin geçmiş kurban bayramını tebrik ediyorum. Daha nice nice bayramlara beraberce, ailelerimizle daha huzurlu, daha mutlu, daha sevinçli bir halde ulaşmayı Allah bizlere nasip etsin” dedi.

“GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR”

Zor bir coğrafyada önemli bir görev yürüttüklerini de belirten Genel Müdür Karagüzel, “ Bayramlar küskünlüklerin giderildiği, sevinçlerin paylaşıldığı bir arada ailece akrabaların eşin dostun komşunun hatırlandığı, hal hatırının sorulduğu günlerdir yani bir kaynaşmaya vesile günleridir. Bayramlar bir birlik olma beraber olma günleridir. Biz aynı ruhu, aynı düşünceyi şirketimizin içerisinde de uygulamak istiyoruz. Biz bir olalım beraber olalım. Üzüntülerimizde beraber üzülelim, sevinçlerimizde beraber sevinelim ve sıkıntıların beraberce üstesinden gelelim. Şu ana kadar geldik inşallah bundan sonra da beraberce geleceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 139 kez okundu.
Bölge - 10:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.