23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DİSİAD’ın yeni patronu Edemen oldu

Bağlar - 8 Ağustos 2021 16:00 A A

Diyarbakır Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DİSİAD)’nin 21. Olağan Genel Kurul (Mali Genel Kurul) toplantısı yapıldı. DİSİAD’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Edemen oldu.

Diyarbakır Ticaret Borsa salonunda Diyarbakır Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DİSİAD)’nin 21. Olağan Genel Kurul (Mali Genel Kurul) toplantısı yapıldı. Kurulda yapılan seçim ile Burç Baysal,  DİSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Nurullah Edemen’e devretti.

Kurul Toplantısında konuşan Edemen: “11 yıldır sivil toplum örgütleri içerisindeyim. DİSİAD’ta da 17 yıldır görev yapıyorum. Umarım ben ve arkadaşlarım daha iyisini, güzelini ve doğrusunu yapmak adına başta Burç  ve diğer ağabeylerimiz başta olmak üzere destek alarak elimizden geleni yapacağımızın sözünü veriyorum. Diyarbakır sivil toplum örgütleri tabii ki önceliğimiz iştir, mesleğimizdir, ticaretimizdir ama asla unutmamız gerekenlerden biri Diyarbakır kentinin dünyada ki yeridir. Her zaman biz kentimize, bölgemize yaşanacak olumsuz olaylarla ilgili görev üstlenmek bu olumsuzları olumlu yapacağımızın sözünü veriyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Tigris Haber

Bu haber 634 kez okundu.
Bağlar - 16:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.