23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da skandal ameliyat!

Diyarbakır - 1 Eylül 2020 12:08 A A

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu’nun eşi Saadet Karamehmetoğlu Korona virüsten hayatını kaybederken, aile ölümle ilgili hastaneyi suçlayarak, hukuki süreç başlattı.

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu’nun eşi Saadet Karamehmetoğlu korona virüs nedeniyle hayatını kaybederken, aile doktoru suçlayarak ölümle ilgili hukuki süreç başlattı.

AK Partili Çermik Belediye Başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu’nun eşi Saadet Karamehmetoğlu Diyarbakır’da bulunan özel bir hastanede tedavi görüyordu.

Karamehmetoğlu’nu ameliyata alınmadan önce Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan korona testi negatif çıkarken, ameliyat sırasında testi pozitife döndüğü iddia edildi.

SABAH NEGATİF, AKŞAM POZİTİF ÇIKTI

Hayatını kaybeden Karamehmetoğlu’nun damadı Abdullah Kikizade gazetemize açıklamalarda bulundu. Kikizade, “Hastamızın 11 Ağustos’ta yatışı yapıldı. 12 Ağustos’ta testi çıktı. Öğleden sonra ameliyata alındı. Akşam saatlerinde ise, testinin pozitif çıktığını söylediler. Bu hastanın şüpheli olduğunu ameliyata girecek doktora söylüyorlar. Hastamızı yüksek ateşle ameliyata alıyorlar. Daha sonra hastamızı kaybettik. Konu ile ilgili olarak hukuki süreç başlatacağız. Sağlık Bakanlığına bildireceğiz “dedi.

Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz hastane yetkilileri ise, testin önce negatif sonra pozitif çıkmasının Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili olduğunu söylediler.

Kaynak: Tigris Haber

Bu haber 2115 kez okundu.
Diyarbakır - 12:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.