28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’ın eğitimde başarısı sürüyor

Diyarbakır - 10 Eylül 2020 08:25 A A

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul MEM tarafından düzenlenen 2. Ulusal Öğretmenler arası Materyalleri Tasarım Yarışması’na 870 başvuruyla ikinciliği, 20 eserle en fazla eseri sergileyecek 3. İl oldu. Alınan bu başarı Diyarbakır eğitimdeki başarısının giderek arttığını gözler önüne serdi.

Diyarbakır’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Feysel Taşçıer’in eğitimde yaptığı düzenlemeler meyvesini bir bir vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gün İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen 2. Ulusal Öğretmenler arası Materyalleri Tasarım Yarışmasına Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü 870 başvuru ile ikinciliği alırken,  sergilemeye hak kazanan 20 eserle de en fazla eseri sergileyecek 3. İl oldu Diyarbakır’ın bu başarısı takdirle karşılandı.

Yarışmaya İstanbul 161, Ankara 21, Diyarbakır 20, Adana 6 ve Şanlıurfa’da 5 eserle eseri sergilenecek İller oldu.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 827 kez okundu.
Diyarbakır - 08:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.