24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Diyarbakırlı İşadamı Ali Derya’dan Yatırım hamlesi

Diyarbakır - 15 Mayıs 2019 19:56 A A

Sıcak havalarda düğün, kına ve nişan ile sünnet, mezuniyet töreni yapmayı düşünen Diyarbakırlıların, büyük bir kısmı artık klasik tarzdaki mekanlar arasından tercihlerini yapmak yerine havuz başı mekanlarını seçiyor. Diyarbakır’da farklı bir konsepte işletmeye ev sahipliği yapan Plaza Otel Havuz Başı işletmesi, misafirlerini ağırlamak için gün sayıyor.

İşadamı Ali Derya ve Sadık Elaldı tarafından işletilecek havuz başı işletmesinde, düğün, nişan, kına törenlerin yanı sıra, sünnet, mezuniyet töreni, toplu yemekler, kurumsal etkinlikler ve her türlü özel günler için hem yazlık ve hem de kışlık salonuyla mükemmel bir hizmet sunulacak.

DİYARBAKIR’A 400 KİŞİNİN AĞIRLANABİLECEĞİ BİR İŞLETME KAZANDIRILACAK

Yine enfes menüsü, güler yüzlü hizmet anlayışı ve aynı anda dört yüz kişinin ağırlanabildiği açık ve kapalı düğün salonu, mükemmel kalitede ışık, ses ve sahne tasarımıyla, misafirlerinin mutlu günlerine ev sahipliği yapıyor.

Restorasyon çalışmalarının devam ettiği işletme Ramazan Bayramı’nın 1. Günü misafirlerini yeni ve güçlü yönetim kadrosu, deneyimli personeli ile ağırlamaya hazırlanıyor.

‘’İŞLETME DİYARBAKIR’A YENİ BİR SOLUK GETİRECEK’’

Mersin’de İçim Süt Ürünleri Bölge Bayisi de olan İşadamı ve girişimci Ali Derya, işletmenin Diyarbakır’a yeni bir soluk ve farklılık getireceğinden şüphesi ve kuşkusu olmaması gerektiğini ifade ederek, ‘’Gıda sektöründen sonra dostlarımın tavsiyesi ile turizm sektörüne girmeye karar verdim. Hemşerim, aile dostum ve arkadaşım Sadık Elaldı ile birlikte Diyarbakır’a yakışır bir işletme kazandırmak için kolları sıvadık. Plaza Otel’in Havuzbaşını yeni bir konsepte ev sahipliği yapması için kiraladık. Halen onarım ve restorasyon çalışmaları sürüyor. Ramazan Bayramının 1. Gününde tamamlanacak olan işletmede 20 insanımızı istihdam edeceğiz’’ dedi.

‘’TURİZM SEKTÖRÜNE BİZDE KATKI SUNMAK İSTEDİK’’

Diyarbakır’da son yıllarda sağlanan huzur ve güven ortamı ile birlikte turizm sektöründe bir canlanmanın görüldüğüne işaret eden işadamı Ali Derya, ‘’Temennimiz bu sağlanan huzur ve güven ortamı ile birlikte turizm sektörü de artarak devam eder. Aslında Turizm sektörüne atılmamızın altında turizmin canlanması da var. Özellikle bölgemize yönelik olan inanç turizmine biz de işletme açarak katkı sunmak istedik. İşletmemizde Diyarbakırlı hemşehrilerimiz ve kentimize gelecek misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Turizme katkı sunmak adında da bu işletmemizi hayata geçireceğiz. Düğün, kına ve nişan ile sünnet, mezuniyet töreni gibi etkinliklere ev sahipliği yapacağız. Ücretlerimiz mevcut Düğün salonları ücreti ile eş değer olacaktır. Yeri geldiğinde ücretlerimiz düğün salonlarının çok altında olacaktır. Diğer otellere göre de yüze 30-45lere varan indirimlerimiz olacaktır. Ücret düşüklünden kaynaklı hizmetlerimizde bir düşüş olamayacaktır. Aynı kalite ve tarzda hizmetlerimizi sürecektir. Programlarımız birinci kalite olacaktır. Hizmetimiz de birinci kalite olacaktır’’ diye konuştu.

Bu haber 2930 kez okundu.
Diyarbakır - 19:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.