Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbekirspor’dan şehit emniyet Müdürü Okkan’a anlamlı ziyaret

Diyarbakır - 2 Mayıs 2021 15:29 A A

Şampiyon olarak 2.Lig’e yükselen Diyarbekirspor kafilesi, 24 Ocak 2001 tarihinde hain suikast sonucu şehit olan Diyarbakır Eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın Sakarya’nın Hendek ilçesinde bulunan mezarını ziyaret etti.

İstanbul’dan Hendek’e geçen kulüp başkanı Turan İlgin, ikinci başkan Veysi Avşar, teknik direktör Şenol Demir ve futbolcular Okkan’ın mezarını ziyaret ederek dua etti.

ZİYARET SIRASINDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Teknik Direktör Şenol Demir, “Müdürümüzün benim üzerimde büyük emeği var. Diyarbakır halkının efsanesi ve aradan geçen 20 yıla rağmen çok seviliyor. Sözümüz vardı şampiyon olunca ziyaret edecektik. Çok şükür Allah bize bunu nasip etti. Ruhu şad, mekanı cennet olsun ” dedi.

Kulüp Başkanı Turan İlgin ise, “Gönül isterdi ki buraya kendisini çok seven taraftarlarımızla beraber gelelim. Pandemi nedeniyle bu imkan oluşmadı. Hem kulübümüz hem taraftarlarımız adına buraya gelerek dua etti. Şehit müdürümüzü rahmetle anıyoruz ” şeklinde konuştu.

Bu haber 564 kez okundu.
Diyarbakır - 15:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.