23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DUES Güzellik Merkezinden “Altın kural” Kışa Özel Bakım Önerileri

Bağlar - 10 Eylül 2021 17:02 A A

Profesyonel alanda eğitimini alarak sektöründe adından sıkça söz ettiren ve Buğdaycılar Plaza’da hizmet veren DUES Güzellik Merkezi işletmecilerinden uzman estetiseyen Duygu Kaplan ve kalıcı makyaj uzmanı Betül Çelik, bölgesel zayıflama, cilt problemleri kalıcı makyaj ve doğru epilasyon hakkında konuştu.

“CİLT BAKIMI İÇİN YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR YAZ KIŞ FARKLIDIR”

Kış aylarında cildin daha çok kuruduğunu ve profesyonel anlamda herkesin cilt bakımı yaptırmasının önemine değinen Kaplan, “Kışın yapılan cilt bakımı farklı yazın yapılan cilt bakımı farklıdır. Kışın yaptığımız bakımlar ciltler kuruduğu için genelde nem ağırlıklı oluyor. Cildin neye ihtiyacı varsa ona göre uygulama yapıyoruz.

“KALICI MAKYAJ KİŞİNİN YÜZ HATLARINA GÖRE DEĞİŞİR”

Kalıcı makyaj uzmanı Betül Çelik kalıcı makyaj ile dövmenin farkını anlatarak şunlara değindi; “Kalıcı makyaj çoğu kişi tarafından dövme olarak bilinse de dövmeden tamamen farklıdır. Geniş renk skalalı pigmentlerin tek kullanımlık micro iğneler ile doğal ve mineral renkleri deri altına yerleştirme sanatıdır.”

“OLMAZSA OLMAZIMIZ HİJYEN KALİTE VE GÜLERYÜZ”

DUES GÜZELLİK merkezinin estetisyenlerinden Duygu Kaplan ile Betül Çelik son olarak şunları söyledi:   “DUES GÜZELLİK MERKEZİ olarak gerek epilasyonda gerekse bölgesel zayıflamada kalıcı sonuçlar alıyoruz. lazer cihazımızla dört mevsim işlem alabiliyoruz ve danışanlarımız çok memnun. Bölgesel zayıflamada tek seansta 3 il 12 cm incelme garantisi veriyoruz. Bölgesel zayıflama danışanlarımızı yüz güldüren sonuçlarla merkezimizden uğurluyoruz”

Bu haber 3272 kez okundu.
Bağlar - 17:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.