Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Elbey, Gelecek Partisi’nden istifa etti!

Diyarbakır - 13 Kasım 2021 18:37 A A

Diyarbakır’da kurulduktan sonra İl Kadın Kolları Başkanı ve Kayapınar İlçe Başkanı, il ve merkez ilçe Yönetim kurulu üyelerinin istifa ettiği Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanlığı’ndan yeni bir istifa daha geldi.

Kuruluşunda Kurucu İl Teşkilat Başkanı olan Mehmet Ali Elbey de bugün yaptığı yazılı açıklamada partisinden istifa ettiğini belirtti.

Kuruluşunda Kurucu İl Teşkilat Başkanlığını yürüttüğü ve halen içerisinde yer aldığı Gelecek Partisi Diyarbakır il Yönetim Kurulu üyeliğinden bugünden itibaren istifa ettiğini ifade eden Elbey, “Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’na ve tüm Gelecek Partililere saygı ve sevgilerimi sunar, kendilerine siyaset hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Alınan bilgilere göre, Gelecek Partisi Diyarbakır İl Teşkilatında istifaların devamının geleceği konuşuluyor.

Bu haber 6958 kez okundu.
Diyarbakır - 18:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.