Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gönül seferberliği Bağlar ile devam ediyor

Bağlar - 4 Haziran 2021 15:26 A A

Ak Parti İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın, Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde istişarelerde bulunmak üzere vatandaşları ziyaret etti.

İl’de programları bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, önceki dönem Bakan ve Milletvekili Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat, Ebubekir Bal Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve Bağlar Kaymakamı Yavuz Güneri İl Başkanlığının düzenlediği programa eşlik etti.

İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın organizasyonuyla, Diyarbakır’daki Ak Parti’ye ait tüm İl Kademeleri, belediye başkanları, 17 ilçenin başkanları, 17 ilçenin Kadın kolları başkanları, 17 ilçenin gençlik kolları başkanları ve partililerin bulunduğu büyük bir kalabalık grup ile Bağlar ilçesine çıkarma yapıldı.

Merkez ilçe olan Bağlar’a gelen İl Başkanı Aydın ve beraberindekiler, ilçe merkezi ve kırsal bölgelere dağılarak 21 yerleşim yerine ait 21 ayrı lokasyonda aynı anda eşzamanlı olarak program gerçekleştirip vatandaşlarla bir araya geldiler.

Pandemi kurallarına riayet edilerek yapılan ziyaret ve buluşmalarda vatandaşların beklentilerini, sorun ve taleplerini dinleyen 21 ayrı grup halindeki partililer; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamlarını ileterek her koşulda milletin emrinde olduklarının altını çizdi.

Ak Parti il başkanı Muhammet Şerif Aydın, burada yaptığı konuşmada, AK Parti, Türkiye’nin, milletimizin taleplerinden doğmuştur. AK Parti, değişimin, kalkınmanın, gelişmenin olduğu gibi siyasi seviyesi ile demokratik duruşun, toplumsal katılımın ve özgürlüklerin de teminatıdır. İl Başkanı Aydın, Ak Parti’nin halk ve gönül hareketi olduğunu anlatarak; merkez ve kırsal demeden karış karış gezerek bu davanın sahibi olan milletle buluşarak 2023 hedefleri için büyük bir ruh ve heyecanla sahada olacaklarını ve Diyarbakır’ın her köşesinde varlıklarını göstereceklerini kaydetti.

İl Başkanı Aydın ve diğer 20 partili grup, farklı yerlerde eş zamanlı olarak yapılan ziyaretlerde, kimi zaman esnaflarla bir araya gelip taleplerini dinledi, kimi zaman da vatandaşların taziyelerine katılarak başsağlığı dileyip dua ederek acılarını paylaştı.

“AK Parti bu ülkede her bir vatandaşımızın içinde kendi hayallerini, hedeflerini bulduğu, kendine yer bulabildiği, kendini evinde hissettiği dev bir çatıdır” diyen Başkan Aydın, ‘AK Parti’yle yola çıkanların niyeti mevki ve makam değil; sadece milletin değerleri, milletin hedefleridir. Sadece davamız için değil, tüm İslam coğrafyası için mücadele etmemiz, gece gündüz çalışmamız gerekiyor. Hiç durmadan yolumuza devam etmek ve Diyarbakır’ımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur. Yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, verdiğimiz her sözün arkasında durduk” dedi.

Ak Parti İl Başkanının ziyaret yeri olan Bağlar İlçesi Sakarya Caddesindeki programa Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker, Oya Eronat ve Ebubekir Bal,  Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da iştirak etti

Renkli görüntülere sahne olan Bağlar buluşmasında vatandaşlar Ak Partililere yakın ilgi gösterdi. Ak Partili gruplar, bazı kırsal yerleşim yerlerine yürüyerek ulaşarak yolda karşılaştıkları vatandaşlarla sohbet etti.

Bakan Kasapoğlu, ziyaretler sırasında vatandaşların sorun ve talepleriyle yakından ilgilendi. Bakan Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gönül dilini kullanarak millete hizmet ettiklerini ve bunun da vatandaşlar arasında ciddi karşılık bulduğunu ifade etti.

Bakan Kasapoğlu ve beraberindekiler büyük Şehir belediyesi ve Bağlar belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlanan kentin ticaretteki kalbi durumundaki Sakarya caddesinde incelemelerde bulunarak vatandaşlarla görüştü.

Bu haber 821 kez okundu.
Bağlar - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.