Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gönül Seferberliğinde Hafta Sonu Mesaisi

Bağlar - 22 Ağustos 2021 19:25 A A

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, esnaf ve vatandaş bulunmalarını hafta sonu da sürdü.

İlçenin en büyük mahallelerinden olan 5 Nisan Mahallesi’nde eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte ziyaretler gerçekleştiren Başkan Beyoğlu’na vatandaşlar yakın ilgi gösterdi.

Sokak ve caddeleri baştan sona kadar gezen Beyoğlu, kendisi ile çeşitli konularda görüşmek isteyen vatandaşları dinleyerek taleplerini not aldı.

Hasta ve yaşlı vatandaşların yaşadığı aileleri ziyaret eden Beyoğlu, “Ülkemizin selameti için içte ve dışta büyük mücadele ortaya koyan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletip hizmetkarı olduğumuz aziz milletimizin hayır dualarını almaya geldik ” ifadelerini kullanarak bazı vatandaşlarla koyu  sohbetler gerçekleştirdi.

Bu haber 370 kez okundu.
Bağlar - 19:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.