-4° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GÜÇSİYAD’dan Jandarma Bölge Komutanı Başoğlu’na ziyaret

Diyarbakır - 25 Kasım 2019 21:34 A A

Güçlü Sanayici İşadamları ve Yöneticileri (GÜÇSİYAD) Diyarbakır Şubesi, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyarete, GÜÇSİYAD Diyarbakır Şube başkanı Mervettin Tosunlu’nun yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

GÜÇSİYAD Şube Başkanı Mervettin Tosunlu, ülkenin ve bölgenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek güvenlik güçlerinin ve Jandarmanın önemine değindi.

GÜÇSİYAD’lı işadamları olarak, her zaman güvenli ve istikrarlı bir ortam istediklerini ifade ederek, bu ortamında güvenlik güçleri ve Jandarma tarafından sağlandığını aktardı. Tosunlu, “Gece gündüz zor şartlarda halkımızın güvenliği için nöbet tutan Mehmetçiğimizden Allah razı olsun. Onların her birine çok şey borçluyuz. Allah Vatanımıza, Milletimize zeval vermesin” dedi.

Ziyarette Başoğlu ile Bölgede yapılan son operasyonlar, bölgenin huzur ve ekonomi iklimi ile ilgili istişarelerde de bulunan Tosunlu, ayrıca GÜÇSİYAD’ın Diyarbakır ve Bölgede yapacağı ekonomik yatırımlar ve sosyal projeler hakkında bilgiler aktardı.

Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  GÜÇSİYAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve ülke ekonomisine, istihdamına katkı sağladığını belirten Tuğgeneral Başoğlu, GÜÇSİYAD Diyarbakır Şube Başkanı Mervettin Tosunlu ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber 1534 kez okundu.
Diyarbakır - 21:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.