16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Hanımağa’ya Yenişehir Muhtarlarından tam destek

Diyarbakır - 5 Aralık 2018 14:34 A A

AK Parti’den Yenişehir Belediye Başkan aday adaylığını için müracaatta bulunan Hanımağa lakaplı İş kadını-Müteahhit Menekşe İnce’ye, Yenişehir İlçesi’ndeki 25 mahalle ve köy muhtarı mühürlü destek verdi.  Hanımağa Menekşe İnci, Muhtarların gösterdiği bu teveccühten dolayı teşekkür ederek, aday gösterilmesi durumunda Yenişehir Belediyesi’ne AK Parti bayrağını dikeceğini iddia etti.

Diyarbakır’da genellikle erkek işi olarak nitelendiren inşaat sektörünün hanımağası iş kadını Menekşe İnci’ye destek sürüyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti Yenişehir Belediye Başkan aday adaylığı için başvuran Menekşe İnci’ye, halktan sonra halkın temsilcisi olan Köy ve mahalle muhtarları da tam destek verdi. Yenişehir İlçesi’ne bağlı 25 köy ve mahalle muhtarı, aday adayı İnci’ye, desteklerini mühürlü ve imzalı dilekçeleriyle destek vererek, adaylarının Hanımağa yani Menekşe İnci olduğunu söylediler.

“BENİ SİYASETE İTEN HALKIMIZ VE MUHTARLARIMIZ OLDU”

16 yıldan bu yana Diyarbakır’da inşaat sektöründe bulunan ve bünyesinde 300 kişiyi istihdam eden Hanımağa Menekşe İnci ise, kendisini siyasete ve bilhassa Yenişehir Belediye Başkan aday adaylığına halkın ve muhtarların yoğun talebinin vesile olduğunu ifade ederek, “Halkımız; ‘sen çok dürüstsün, biz seni istiyoruz, seni başkanlık koltuğunda görmek istiyoruz. Sana destek vereceğiz’ diyerek, siyasete girmeme vesile oldular.  Halkımın ve değerli muhtarlarımızın bu isteklerini mensubu bulunduğum partinin yetkili organlarına ilettiler. Bu saatten sonra takdir partimizin ilgili ve yetkili organlarıdır. Biz olsak da olmasak da sorun olmaz.

“BİZ HER ZAMAN PARTİMİZİN VE HALKIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

Biz her zaman partimizin yanında olacağız. Onlar için de her zaman aynı desteği verdik, vereceğiz.  Halkımızın ve muhtarlarımızın bana gösterdiği bu teveccüh beni onurlandırdı ve gururlandırdı. Hepsine teşekkür ediyorum. İnsanlar artık gerçek ve dürüst yüzleri istiyor. Bunu istedikleri için beni tercih ettiler. Bayrağımı ve Milletimi de çok seviyorum.” diye konuştu.

Bu haber 2339 kez okundu.
Diyarbakır - 14:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.