36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kenan Taş’tan Anneler Günü kutlama mesajı

Diyarbakır - 10 Mayıs 2020 17:44 A A

Ergani Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kenan Taş, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Taş, tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Anneler Günü” olarak kutlanmaktadır. Bu anlamlı günde Bütün Annelerin her birinin “Anneler Günü ”nü tebrik ediyorum. Annelerimiz; Bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan; sabrın, fedakarlığın, hoşgörünün ve sevginin kaynağıdırlar.

Dünyada anne sevgisinin yerine konabilecek başka bir değer yoktur. Hayattaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizi yalnız “Anneler Günü’nde değil, hayat boyunca sevgi ile kucaklamalıyız.

Bu duygularla; Hayatın tüm güzelliklerine layık olan annelerimize sevgi ve saygılarımı iletiyor, evlatlarıyla, sevdikleriyle beraber nice “Anneler Günü ”ne sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmalarını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Bu haber 729 kez okundu.
Diyarbakır - 17:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.