27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Med Temizlik – Diyarbakır Temizlik Şirketi

Diyarbakır - 16 Ağustos 2020 01:44 A A

Diyarbakır temizlik şirketi olarak yıllardır temizlik hizmetlerinizde yanınızdayız.Firmamız Diyarbakır’da Med Temizlik olarak hizmete başladığımız, profesyonel ekip kadromuzla temizlik ve hizmet konusunda ne lazım ise yanınızdayız.

Profesyonel kadrosuyla referanslarımız doğrultusunda, en kaliteli temizlik firması olma yolunda ilerliyoruz. Diyarbakır temizlik de hizmet almak için hemen arayın sizlere saha görevlilerimizi hemen yönlendirelim.

Diyarbakır temizlik firması olarak tüm temizlik ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir.Prensip sahibi Medtemizlik olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek , size ekstra iş yükü ve zahmet bırakmadan , gözünüz arkada kalmadan en kaliteli şekilde profesyonel bir ekiple tüm temizlik hizmeti işlerinize yardımcı olmaktayız. Diyarbakır ev temizliği hizmetini uygun fiyatlarıyla herhangi bir arayış içine girmeden gönül rahatlığı ile firmamızla çalışabilirsiniz.Diyarbakır İlaçlama ve Dezenfekte hizmetleri olarak ayrıca hizmet veriyoruz.

Daire, Villa, İnşaat Sonrası Temizlik, Ofis, İş Yeri, Boş Daire, Taşınma Durumunda ve Ev Temizliğinde En Kalıcı Profesyonel Çözümler Med Temizlik Ekibiyle Sunmaktayız.
Verdiğimiz temizlik hizmetlerinde %100 hizmet kalitesi ile yapıyoruz.Müşteri esaslı çalışmalarımız İstanbul’un her bölgesinde devam etmektedir.Hemen şimdi sizde arayın ve tüm temizlik işlerinden faydalanın.

Web : https://www.medtemizlik.com

Tel : 0532 179 71 06

Bu haber 457 kez okundu.
Diyarbakır - 01:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.